|
Załóż konto
JANIX Janina Sztafa
Czego szukasz?
Wpisz minimum 3 znaki nazwy, kodu lub tagu by zacząć wyszukiwanie

ZWROT TOWARU (ODSTĄPIENIE OD UMOWY) 

Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży zakupionych produktów w sklepie BOHO ROOM w ciągu 14 dni od ich otrzymania. 


!!!UWAGA!!!

Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru powstałe w wyniku korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru, w związku z tym,

Towar odesłany bez taśmy zabezpieczającej i metek oraz noszący ślady użytkowania takich jak: zapach perfum, potu, proszku do prania, ślady od makijażu i inne plamy - zostanie uznany jako używany.


W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży: 

Otrzymany produkt wraz z dokładnie wypełnionym formularzem drukowanymi literami (https://bohoroom.pl/upload/other/file-119557-file-1639765509338.pdf) należy odesłać na adres:


JANIX JANINA SZTAFA

43-340 KOZY

UL. MŁYŃSKA 2

tel. 517484587
  • Nie odbieramy przesyłek pobraniowych, z paczkomatu ani pozostawionych na poczcie polskiej.
  • Sklep BOHO ROOM nie ponosi odpowiedzialności za paczki wysłane pod błędny adres.
  • Zwrot powinien zostać dobrze zabezpieczony, odpowiednio zapakowany – najlepiej w kartonik, w którym został dostarczony. Formularz zwrotu powinien zostać poprawnie wypełniony i zawierać: nazwy zwracanych towarów, prawidłowe ceny (z uwzględnieniem rabatu, jeśli był naliczony), a także całkowitą kwotę do zwrotu. Brak szczegółowych informacji na formularzu może opóźnić procedurę przyjęcia zwrotu.
  • Zwroty kosztów transakcji realizowane są tą samą metodą płatności jaka była wybrana przy składaniu zamówienia w ciągu 14 dni od momentu otrzymania zwrotu. W przypadku płatności za pobraniem zwrot realizowany jest przelewem tradycyjnym na podany nr konta.WYMIANA TOWARU

Procedura wymiany polega na odesłaniu wybranego towaru do zwrotu i jednoczesnym złożeniu nowego zamówienia. Informujemy, że proces zwrotu będzie przebiegał bez zmian, a za nowe zamówienie należy dokonać opłaty.